KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343259
nr 1234 3259
A Henriksson. Signerad, daterad 77. Olja på duk, 46x54
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:30:46
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr